2656E - Air Brush Roll
Perfect modelleren
Deze handzame stylingtool werkt met een speciaal uitrolmechanisme, wat handig is tijdens het stylen van je haar. Deze warme lucht borstel wordt geleverd met 2 kunststof opzetborstels van 19 en 23 mm, waarmee je je haar perfect kunt modelleren. Het hoeft niet lastig te zijn om er mooi en verzorgd uit te zien!
Gebruiksaanwijzing
Product Kenmerken- 300 Watt
- 2 Snelheden / temperaturen
- Cool shot
- Geschikt voor alle haartypes
- Wordt geleverd met 2 verschillende accessoires;
- Kunststof borstel 19 mm
- Kunststof borstel 23 mm
- Uitrolmechanisme
- Geïsoleerd uiteinde
- Meedraaiend snoer
- 2 jaar garantie

-
Zorg ervoor dat je haar goed handdoekdroog is voordat je begint, anders ben je onnodig lang bezig. Achteraan het hoofd beginnen en je haar naar de zijkanten en naar voren in model brengen. Schuimgel of versteviging gelijkmatig over je haar verdelen voordat je begint met het modelleren van je haar. Dit beschermt je haar, geeft meer volume en zorg ervoor dat je haar lang in model blijft.
-
Je haar in lokken verdelen, een haarlok rond de borstel oprollen en met de borstel omhoog gaan tot aan de haarwortel. Ongeveer 10 seconden vasthouden naar gelang de dikte van de haarlok. De knop voor het uitrollen van de borstel indrukken en deze vasthouden, de haarlok wordt dan automatisch uitgerold. Zodra de knop wordt losgelaten, is de borstel opnieuw geblokkeerd. Laat je haar volledig afkoelen en breng het dan verder in model.
Een warme lucht borstel is heel erg handig voor het modelleren van je haar en het creëeren van volume. Deze borstel is erg handig in gebruik, want de borstel is uitrolbaar! Je rolt de borstel dus in je haar, drukt op de knop en klaar is je krul. Eenvoudiger kan niet!
Plaats uw reactie
Reacties
Er heeft nog niemand gereageerd op deze pagina.
RSS feed van de reacties op deze pagina | RSS-feed voor alle reacties
